Výkup zlata, zlatých šperků a zlomků za hotové v Ostravě

Dnešní výkupní cena zlata ryzosti 14. karátů: 746,09 Kč/gr.

 

Výkupu zlata a zlatých šperků se věnujeme více než 10 let. Naše snaha směřuje k našemu výdělku a pochopitelně k vaší spokojenosti. Námi nabízená výkupní cena je vysoce konkurenční a naše jednání je vždy transparentní. A co obnáší prodej nepotřebného zlata? Prodej je velmi snadný. Podmínkou je mít 18 let a platný doklad totožnosti.

Předložené zlaté šperky nebo zlomkové zlato či cokoliv jiného nejprve zvážíme a sdělíme Vám předpokládanou cenu u zlata ryzosti 14. karátů. Čtrnáctka je nejběžnější druh ryzosti v České republice. Při fyzické kontrole se u zboží nejdřív vyhledá puncovní označení případně ryzostní značka. Mimo běžné české puncy jako je labuť, čajka nebo kohout, může zboží být označeno zahraničními puncy, například britskými, maďarskými nebo polskými.

Pokud zlato obsahuje očka, korály, perly nebo jiné nepravé části, tak je orientačně změříme a podle vzorníku odečteme váhu od hrubé hmotnosti na váze. Zubní zlato musí být staveno do slitku s chemickou analýzou z Puncovního úřadu. Následně Vám sdělíme cenu a Vy se rozhodnete zdali budete prodávat či nikoli.

V případě, že budete chtít prodat, tak vyjmeme všechny kameny a zboží ještě jednou zvážíme. Po podpisu dokladu k prodeji zboží Vám vyplatíme na místě celou částku.

Veškeré platby do 250 000 Kč, případně ekvivalent 10 000 eur jsou vypláceny ihned a hotově. Částka přesahující tuto hranici bude vyplácena převodem na bankovní účet prodávajícího, nebo lze platby rozdělit do několika dní.

Co všechno vykupujeme:

zlomkové zlato
zlaté šperky
zlaté mince
zlaté slitky
investiční zlato

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.